O firmie

zdjęcie naszego sklepu
 
  Nasza fima powstała w 1993 roku i od początku swego działania zajmowała się dystrybucją artykułów stomatologiicznych i protetycznych. Zaopatrywała w ofercie detalicznej bezpośrednio gabinety stomatologiczne i pracownie protetyczne oraz w ofercie hurtowej sklepy oraz inne fimy handlowe.

  Od początku swej działalności starał się mieć jak najszerszą i kompletną ofertę dla pracowni protetycznych , któych zoaopatrzenie zawsze stawialiśmy sobie jako główny cel działania.

  Nasza firma mieści się we Wrocławiu ale współpracuje z klientami z całej Polski ,a także zaopatrujemy pracownie z EU z Irlandii,Słowacji , Czech , Niemiec ,Angli.

  Współpracujemy z producentami z prawie całęgo świata z Węgier ,USA, Pakistan ,Japonia , Włochy , Niemcy ,Chiny oraz inne .W większości towary kupujemy bezpośredniu u producenta Yeti, Polirapid, Simed,Tissi ,Carlo de Giorgi,Urawa oraz z innymi możemy poszczycić się ponad 10-cioletnią współpracą .Jesteśmy ekskluzywnym przedstawicielem na terenie Polski znamego producenta odlewni indukcyjnych i frezarek firmy Pi Dental z którym nieprzerwanie współpracujemy od 1994 roku.

  Sprzedawane produkty przezentujemy na Targach i wystawach CeDe , Dentexpo, Dentomed,na których nasze produkty otrzymywały nagrody i  wyróznienia.

  Prezentowane artykuły można zobaczyć w naszym sklepie we Wrocławiu na ul. Wandy 7 . otwarty codziennie od pon, do piątku 8,00-16,00

  Sklep inetrnetowy ma być nową formą promocji sprzedawanych przez naszą firmę produktów , mamy nadzieję że,pomoże wybrać Państwu produkty potrzebne w Waszej pracowni.